Zbrojarz / Cieśla

Ogłoszenie numer: 6221145, z dnia 2022-01-09

Krakbau Spółka Akcyjna zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska

  • Wykonywanie prac zbrojarskich lub ciesielskich na budowach w oparciu i zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe z obszaru budownictwa.
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku zbrojarz lub cieśla.
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym.
  • Zaangażowanie, dokładność i rzetelność.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, na warunkach duńskich.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dynamicznego rozwoju zawodowego.

  • Dobrą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.