Zbrojarz / Betoniarz / Cieśla

Ogłoszenie numer: 4611169, z dnia 2021-05-25

FIRMA TEPRO S.A. zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • praca na hali w zakładzie prefabrykacji
  • wykonywanie prac: zbrojarskich, betoniarskich
  • prace związane z zawodem cieśli
  • możliwa praca jako operator maszyn zbrojarskich

Wymagania

  • doświadczenie na takim stanowisku
  • sprawność fizyczna
  • nie wymagamy znajomości języka
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • miejsce pracy: Niemcy Region: Bawaria
  • zakwaterowanie i transport zapewnione (bezpłatne)
  • możliwe premie
  • posiadamy samochody służbowe
  • zatrudnienie na podstawie umowy od pracę

Wynagrodzenie

Od 9000 do 12000 PLN