Szlifierz

Firma specjalizuje się w obróbce metalu, posiada ugruntowaną pozycję i wieloletnie doświadczenie w realizacji kontraktów na terenie Niemiec.

Szlifierz

Praca polega na szlifowaniu odlewów żeliwnych szlifierkami ręcznymi i stacjonarnymi, usuwaniu elementów układu wlewowego, formowaniu i produkcji rdzeni odlewniczych.

Wymagania:
  • istnieje możliwość przyuczenia do zawodu
  • doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem
  • posiadanie uprawnień na suwnice i wózki bedzie dodatkowym atutem
  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Oferujemy:

-        atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w euro proporcjonalne do umiejętności i zaangażowania w wysokości :

  • 10-11 euro brutto  -  pracownik początkujący
  • 11-13 euro brutto  - pracownik średniozaawansowany
  • 13-15 euro brutto  -pracownik doświadczony/specjalista

-        wzrost stawki godzinowej wraz ze wzrostem umiejętności.

-        stabilne i legalne zatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę zawartą na pełny etat z polskim pracodawcą,

-        ubezpieczenie zdrowotne w oparciu o kartę EKUZ

-        bezpłatne zakwaterowanie i zameldowanie

-        bezpłatny dowóz do pracy z miejsca zakwaterowania

-        zwrot kosztów wyjazdu i zjazdu z kontraktu

-        możliwość uzyskania zaliczki na poczet wynagrodzenia

-        bezpłatną odzież roboczą

-        praca pod nadzorem polskiego kierownictwa (pomoc językowa we wszelkich formalnościach (np. meldunek, bank, lekarz).

Informacje dodatkowe:

-        podatek dochodowy płatny w Niemczech, możliwość zwrotu w rozliczeniu rocznym.

-        możliwość ubiegania się o zasiłek rodzinny na dziecko Kindergeld

-        pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w Polsce

możliwość dodatkowego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

Podobne oferty

Budowlaniec

Firma:YRcontractor

Lokalizacja: / Islay

Data publikacji:2021-09-20

Szukam budowlańca lub pomocnika do Szkocji na wyspę Isle of Islay. Więcej informacji po tel +447845328994

Więcej informacji

Pracownik budowlany (izolacje) - Kierowca kat. C

Firma:Baltix.se sp. z o.o.

Lokalizacja: /

Data publikacji:2021-09-17

Zakres obowiązków: prowadzenie pojazdów firmowych wykonywanie izolacji wewnętrznej budynków metodą wdmuchiwania granulatu Wymagania: czynne prawo jazdy kat. C z kodem 95 (warunek konieczny) chęć nabycia umiejętności w zakresie wykonywania izolacji...

Więcej informacji

Pracownik ogólnobudowlany

Firma:Daske Bau e.K.

Lokalizacja:zachodniopomorskie /

Data publikacji:2021-09-01

Stellenangebot Wir bieten eine Festanstellung als Gehilfe im Gleisbau und im Rahmen von Erd- und Untertagearbeiten im Zusammenhang mit Photovoltaikanlagen. Unser Unternehmen hat seinen Sitz in 15299 Müllrose (Deutschland). Von hier aus fahren Sie mit unseren...

Lokalizacja:wielkopolskie /