Robotnik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
Robotnik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Sitkówka
Numer: StPr/18/0594
OBOWIĄZKI:
prace ogólnobudowlane, wykończanie wnętrz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany


Wymagania inne:

doświadczenie w pracach zw. z wykańczaniem wnętrz.

Miejsce pracy:

Sitkówka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Powiązane

Podobne oferty

Pracownik Ogólnobudowlany

Firma:Brilliant Personaldienste GmbH

Lokalizacja: / Niemcy

Data publikacji:2020-11-19

Wymagania: chęci do pracy doświadczenie zawodowe Mile widziane: komunikatywna znajomość języka niemieckiego prawo jazdy kat.b Nasza Oferta: atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach od ok. 2300 euro netto (na rękę) za przepracowany miesiąc (na...

Więcej informacji

Pracownik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Lokalizacja:warmińsko-mazurskie / Pisz

Data publikacji:2020-11-19

ocieplanie elewacji, roboty dekarskie, malarskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Więcej informacji

Pracownik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej

Lokalizacja:świętokrzyskie / Kazimierza Wielka

Data publikacji:2020-11-19

prace remontowo-budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Więcej informacji

Pracownik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Lokalizacja:podkarpackie / Lubaczów

Data publikacji:2020-11-19

Pomoc przy montażu instalacji sanitarnych, roboty budowlane: wykucia, przebicia, odtłuszczanie powierzchni betonowych, prace ziemne

Więcej informacji