Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Dudki
Numer: StPr/22/0778
OBOWIĄZKI:

nakładanie zapraw tynkarskich, montaż płyt gipsowych, szpacglowanie i inne roboty ogólnobudowlane

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Wymagane min. 1 rok doświadczenia w pracach budowlanych.

Miejsce pracy:

Dudki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Powiązane

Podobne oferty

Pomocniczy robotnik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Lokalizacja:mazowieckie / Milanówek

Data publikacji:dzisiaj

prace pomocnicze w branży remontowo budowlanej Wymagania konieczne: Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 3) Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Więcej informacji

Robotnik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Lokalizacja:wielkopolskie / Kaliska

Data publikacji:dzisiaj

Malowanie, szpachlowanie, montaż suchej zabudowy, malowanie elewacji, montaż suchej zabudowy pod sufit typu Amstrong Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Uprawnienia: malowanie, szpachlowanie itp. Uprawnienia: układanie płytek ściennych i...

Więcej informacji

Pomocniczy robotnik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Lokalizacja:podkarpackie / Jasło

Data publikacji:dzisiaj

Pomoc przy wykonywaniu prac remontowo-budolnych, tynkarskich, wykończeniowych, ogólnobudowlanych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Więcej informacji

Robotnik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

Lokalizacja:mazowieckie / Przytuły Nowe

Data publikacji:dzisiaj

Rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe - 1 rok.

Więcej informacji