Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/20/0506
OBOWIĄZKI:
prace budowlane, prace ziemne tj. przygotowanie podłoża pod kostkę brukową, podstawowe prace wod-kan., praca na terenie województwa śląskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w pracach na budowie

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Powiązane

Podobne oferty

Monter nawierzchni kolejowej

Firma:Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o.

Lokalizacja:opolskie / Namysłów

Data publikacji:dzisiaj

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: prace związane z budową, naprawą i utrzymaniem nawierzchni kolejowej montaż i demontaż przęseł torowych i rozjazdów wykonywanie prac załadunkowo-wyładunkowych szyn, podkładów, złącz torowych i innych akcesoriów...

Więcej informacji

Monter nawierzchni kolejowej

Firma:Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o.

Lokalizacja:dolnośląskie / Goczałków

Data publikacji:dzisiaj

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: prace związane z budową, naprawą i utrzymaniem nawierzchni kolejowej montaż i demontaż przęseł torowych i rozjazdów wykonywanie prac załadunkowo-wyładunkowych szyn, podkładów, złącz torowych i innych akcesoriów...

Więcej informacji

Monter nawierzchni do robót torowych i mostowych

Firma:Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o.

Lokalizacja:dolnośląskie / Wrocław, Dolny Śląsk

Data publikacji:dzisiaj

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: prace związane z budową, naprawą i utrzymaniem nawierzchni kolejowej montaż i demontaż przęseł torowych i rozjazdów cięcie i spawanie elementów stalowych i złomowych na obiektach wykonywanie prac...

Więcej informacji

Pracownik ogólnobudowlany / Brygadzista

Firma:Tiger Job Sp. z o.o.

Lokalizacja:śląskie /

Data publikacji:dzisiaj

prace ogólnobudowlane wykończenia wnętrz doświadczenie ogólnobudowlane chętnie doświadczenie w zakresie dekarstwa, wykończenia wnętrz, instalacji wod.-kan. zdolności techniczne mile widziane prawo jazdy uczciwość i rzetelność samodzielność

Więcej informacji