Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/20/0610
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie stali zbrojeniowej do montażu, wykonanie zbrojenia, montaż szalunków tradycyjnych i systemowych, układanie betonu. Praca na terenie woj. Śląskiego

WARUNKI PRACY:

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność czytania rysunku technicznego, wykonania zbrojenia, montażu szalunków, obsługa maszyn zbrojarskich

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu