Pracownik Ogólnobudowlany

Ogłoszenie numer: 5801955, z dnia 2021-11-05

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  •  praca na budowach realizowanych przez firmę na ternie całego kraju i za granicą

Wymagania

  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • mile widziana praktyka w zawodzie

Oferujemy

  •  pracę na stałe
  •  bardzo dobre wynagrodzenie
  •  duże perspektywy rozwoju zawodowego
  •  możliwości zdobycia praktyki i doświadczenia
  •  pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku