Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Miejsce pracy: Chocznia
Numer: StPr/20/1150
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac remontowo-budowlanych, takich jak: tynkowanie, murowanie, montaż płyt kartonowo-gipsowych, rozbiórki, roboty ciesielskie; obsługa niwelatora; czytanie projektu budowlanego, układanie kostki brukowej. Praca na terenie całego kraju (delegacje). Podczas delegacji pracodawca zapewnia dowóz do miejsca pracy oraz zakwaterowanie. Praca w godzinach 7:00-15:00/ 8:00-16:00 w sezonie zimowym lub 11:00-19:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Uprawnienia: obsługa niwelatora
Uprawnienia: umiejętność wykonywania prac remontowo-budowlanych, takich jak: tynkowanie, murowanie, montaż płyt kartonowo-gipsowych, rozbiórki, roboty ciesielskie, kładzenie kostki brukowej
Uprawnienia: umiejętność czytania projektu budowlanego

Wymagania inne:

wykształcenie nie jest istotne; wymagany min. 1 miesiąc doświadczenia na stanowisku, umiejętności: obsługi niwelatora, czytania projektu budowlanego, wykonywania prac remontowo-budowlanych, takich jak: tynkowanie, murowanie, montaż płyt kartonowo-gipsowych, rozbiórki, roboty ciesielskie, kładzenie kostki brukowej, możliwość dźwigania, możliwość pracy w delegacji, chęć do pracy na stanowisku

Miejsce pracy:

Chocznia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach