Pracownik fizyczny / Zgrzewacz rur

Firma El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik fizyczny / Zgrzewacz rur
Miejsce pracy: Kębłowo

 

 

Poszukujemy pracownika fizycznego do działu przewiertów sterowanych.
Doświadczenie nie wymagane.

 

Obowiązki:
  • zgrzewanie rur przewiertowych (zapewniamy szkolenie).
  • asystowanie przy procesie przewiertu.
Oferujemy:
  • umowę o pracę.
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Powiązane

Podobne oferty

Pracownik Ogólnobudowlany zakładu prefabrykacji

Firma:PEKABEX

Lokalizacja:wielkopolskie / Poznań

Data publikacji:wczoraj

Opis stanowiska: Wykonywanie prac budowlanych wewnątrz zakładu prefabrykacji (np. wykonywanie zbrojeń, wiązanie, malowanie i szpachlowanie, obsługa maszyn budowlanych). Wykształcenie zawodowe lub średnie, najchętniej budowlane; Doświadczenie w jednym z...

Więcej informacji

Pracownik Ogólnobudowlany zakładu prefabrykacji

Firma:PEKABEX

Lokalizacja:wielkopolskie / Poznań

Data publikacji:2021-07-13

Opis stanowiska: Wykonywanie prac budowlanych wewnątrz zakładu prefabrykacji (np. wykonywanie zbrojeń, wiązanie, malowanie i szpachlowanie, obsługa maszyn budowlanych). Wykształcenie zawodowe lub średnie, najchętniej budowlane; Doświadczenie w jednym z...

Więcej informacji