Pracownik Budowlany

Ogłoszenie numer: 3649059, z dnia 2020-09-16

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • malowanie fasad
  • tapetowanie
  • lakierowanie sprzętem natryskowym
  • szpachlowanie
  • tynkowanie
  • gruntowanie
  • ogólne prace remontowe

Praca na terenie Niemiec

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe
  • język niemiecki komunikatywny, co najmniej podstawowy
  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza, lub pracownika budowlanego lub doświadczenie w pracach wykończeniowych
  • samochód i prawo jazdy mile widziane

Oferujemy

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • wypłatę do 15-ego następnego miesiąca
  • codzienna dieta 15 euro
  • stawka 13,5 euro brutto / h
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokój 1-2 osobowy z dostępem do kuchni i łazienki)
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • urlop wypoczynkowy
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • pełne ubezpieczenie (również rodziny) oraz odprowadzane składki i podatki
  • zapewnienie odzieży roboczej
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantek przez cały okres trwania umowy