Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Stare Jabłonki
Numer: StPr/21/0003
OBOWIĄZKI:
Prace do wyskosci 3 m, montaż zabudowy systemowej panelowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Praca na terenie całego kraju, zapewniony dojazd i nocleg przez pracodawcę.

Miejsce pracy:

Stare Jabłonki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Powiązane

Podobne oferty

Robotnik budowlany / Pracownik produkcji

Firma:Unihouse S.A.

Lokalizacja:podlaskie / Bielsk Podlaski

Data publikacji:dzisiaj

3 000 - 4 000 PLN Zadaniem zatrudnionej osoby będzie praca w wybranym obszarze produkcji: Obsługa piły formatowej lub linii produkcyjnej do obróbki drewna (maszyny Weinmann, Hundegger) Montaż konstrukcji drewnianych Szpachlowanie i malowanie ścian Układanie...

Więcej informacji

Rzemieślnik

Firma:UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera

Lokalizacja:kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Data publikacji:dzisiaj

Rzemieślnik w Dziale Remontów i Inwestycji Miejsce pracy: Bydgoszcz Wymagania: wykształcenie zawodowe budowlane, samodzielność w wykonywaniu zadań oraz dobra organizacja pracy, umiejętność współpracy z innymi osobami i komunikatywność,...

Więcej informacji

Robotnik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Lokalizacja:śląskie / Ruda Śląska

Data publikacji:wczoraj

prace pomocnicze przy wykonywaniu przewiertów według wytycznych przełożonego

Więcej informacji

Robotnik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja:łódzkie / Skierniewice

Data publikacji:wczoraj

ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE W TYM ROBOTY ZWIĄZANE Z WYKAŃCZANIEM LOKALI, DOCIEPLENIA, INNE. ZAKRES ROBÓT ZALEŻY OD UZYSKANEGO ALECENIA Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: zdolności manualne

Więcej informacji