Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej
Miejsce pracy: Topola
Numer: StPr/21/0087
OBOWIĄZKI:
Branie czynnego udziału w pracach budowlanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Topola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej

Podobne oferty

Pracownik ogólnobudowlany (do przyuczenia)

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:śląskie / Zabrze

Data publikacji:2021-03-30

przyuczenie do pracy na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego (murowanie, tynkowanie, posadzki). Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: wykształcenie bez znaczenia, osoba chętna do przyuczenia na stanowisko pracownika...

Więcej informacji

Dociepleniowiec

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Lokalizacja:śląskie / Skoczów

Data publikacji:2021-03-28

praca na rusztowaniu, klejenie styropianu i tynkowanie Wymagania inne: zdolność do pracy na wysokościach powyżej 3 metrów

Więcej informacji

Pracownik ogólnobudowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Lokalizacja:dolnośląskie / Dzierżoniów

Data publikacji:2021-03-17

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: budowlane Wykształcenie: podstawowe, brak