Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/1089
OBOWIĄZKI:
gipsowanie, malowanie, tynkowanie, praca na terenie województwa śląskiego, praca w godzinach: 8.00-16.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

wykształćenie zawodowe, doświadczenie 6 miesięcy, umiejętności: gipsiarz-malarz

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Powiązane

Podobne oferty

Pomocniczy robotnik drogowy

Firma:Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Lokalizacja:kujawsko-pomorskie / Pigża

Data publikacji:wczoraj

wykonywanie prostych prac budowlanych, wykopywanie dziur, betonowanie barier, montowanie tarcz znaków, obsługa urządzeń elektronicznych, prowadzenie samochodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B Wymagania inne:...

Więcej informacji

Pomocniczy robotnik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Lokalizacja:mazowieckie / Sulejówek

Data publikacji:wczoraj

POMOC PRZY WYKONYWANIU RÓŻNYCH PRAC BUDOWLANYCH, WZNACZANIE I ZABEPIECZANIE MIEJSC, SPRZĄTANIE PO PRACACH, OBSŁUGA NARZĘDZI Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi

Więcej informacji

Robotnik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Lokalizacja:śląskie / Sosnowiec

Data publikacji:wczoraj

piaskowanie, zbrojenie, szalowanie, deskowanie, prace ogólnobudowlane, tynkowanie, murowanie, spawanie, wyburzenia, montaż rusztowań, praca na terenie: Sosnowiec, Korwinów, Żarki - Letnisko, Myszków Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

Więcej informacji

Robotnik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja:łódzkie / Bukowiec nad Pilicą

Data publikacji:wczoraj

prace budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Więcej informacji