Pracownik budowlany

Ogłoszenie numer: 4135899, z dnia 2021-01-19

MALI budownictwo Michał Pelak

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Murarz / Zbrojarz / Cieśla. Zatrudnię do pracy na niedużych budowach w Warszawie i okolicy pracowników do budowy stanów surowych. Oferuję umowę o pracę. Rozpoczęcie pracy na przełomie stycznia i lutego 2021r.

Poszukiwani pracownicy samodzielni, odpowiedzialni, trzeźwi - mile widziane małe grupy / brygady ale też pojedyncze osoby.

Wymagania

  • doświadczenie min. 1 rok
  • umiejętność murowania, wiązania zbrojenia, montażu deskowania na podstawie projektów

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • oferowane wynagrodzenie od 15 do 25 zł netto/godz.