Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Miejsce pracy: Wadowice
Numer: StPr/21/0682
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac ogólnobudowlanych, wykonywanie prac wykończeniowych. Praca w godz. 9.00 -13.00 (dokładne godziny pracy do ustalenia). Praca na terenie całej Polski (delegacje). Podczas delegacji pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali robotnicy budowlani robót stanu surowego i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: układanie płytek
Uprawnienia: wykonywanie gładzi szpachlowych
Uprawnienia: wykonywanie szalunków
Uprawnienia: umiejętność tynkowania
Uprawnienia: murowanie
Uprawnienia: obróbka szpalet okiennych
Uprawnienia: malowanie wnętrz
Uprawnienia: montaż płyt gipsowo-kartonowych

Wymagania inne:

wykształcenie nie jest istotne; wymagany min. 1 miesiąc doświadczenia na stanowisku, wymagane posiadanie umiejętności: wykonywania szalunków, malowania wnętrz, murowania, tynkowania, montażu płyt gipsowo-kartonowych, układania płytek, wykonywania gładzi szpachlowych, obróbki szpalet okiennych; możliwość pracy w delegacjach, możliwość dźwigania do 30 kg, chęć do pracy w tym zawodzie

Miejsce pracy:

Wadowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

1 415 - 1 470 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach