Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Miejsce pracy: Wadowice
Numer: StPr/20/1374
OBOWIĄZKI:
wykonywanie elewacji, dociepleń budynków, wykonywanie elementów dekoracyjnych elewacji, kładzenie betonu architektonicznego, praca na wysokości, dowóz materiałów budowlanych i współpracowników na miejsce pracy. Praca na terenie Małopolski i Śląska. Praca w godzinach 07.00-17.00 - dokładne godziny pracy do ustalenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Praca na wysokościach
Uprawnienia: wykonywanie elewacji
Uprawnienia: wykonywania dociepleń
Uprawnienia: wykonywania elementów dekoracyjnych elewacji, kładzenia betonu architektonicznego

Wymagania inne:

wykształcenie nieistotne, wymagane 3 lata doświadczenia na stanowisku, umiejętność wykonywaniu elewacji/docieplania budynków, umiejętność kładzenia betonu architektonicznego, prawo jazdy kat. B, możliwość dźwigania do 30 kg i wykonywania pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych, możliwość wykonywania pracy na wysokości pow. 3m, badania wysokościowe, chęć do pracy na stanowisku

Miejsce pracy:

Wadowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

1 400 - 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach