Pomocnik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Pomocnik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Bucze
Numer: StPr/20/0827
OBOWIĄZKI:
Murowanie, robienie zaprawy, donoszenie materiałów budowlanych, układanie cegieł. Praca na terenie woj. małopolskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Pracowitość, punktualność

Miejsce pracy:

Bucze


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Powiązane

Podobne oferty

Pomocniczy robotnik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Lokalizacja:warmińsko-mazurskie / Łukta

Data publikacji:wczoraj

prace związane z termoizolacją budynków, prace pomocnicze budowlane Wymagania inne: praca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego u zleceniodawców.

Więcej informacji

Pomocniczy robotnik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Lokalizacja:śląskie / Katowice

Data publikacji:wczoraj

- Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych, tynkowanie, szpachlowanie, malowanie, drobne prace budowlane, rozbiórka i burzenie budynków.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba Firmy / Według zleceń teren całego kraju.- Praca na trzy zmiany w godzinach:...

Więcej informacji

Pomocniczy robotnik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Lokalizacja:śląskie / Katowice

Data publikacji:wczoraj

- Pomocnicze prace ogólnobudowlane wewnątrz oraz na zewnątrz obiektów budowlanych.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice oraz teren całej Polski według zleceń.- Praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach: 7:00-15:00. Wymagania...

Więcej informacji

Pomocniczy robotnik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Lokalizacja:pomorskie / Chojniczki

Data publikacji:wczoraj

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: 2.2021.RM

Więcej informacji