Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Numer: StPr/20/1407
OBOWIĄZKI:
Praca na budowie według zapotrzebowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Nowa Ruda

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Podobne oferty

Rzemieślnik (pracownik remontowo-budowlany)

Firma:PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Lokalizacja:zachodniopomorskie / Koszalin, Szczecin, Szczecinek, Stargard, Świnoujście

Data publikacji:wczoraj

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: konserwowanie i drobne naprawy elementów infrastruktury kolejowej, budynków, budowli i obiektów mostowych w celu utrzymania ich w sprawności, konserwowanie i drobne naprawy narzędzi i sprzętu w celu zapewnienia...

Więcej informacji

Pracownik ogólnobudowlany

Firma:Sinohydro Corporation Ltd Sp. z o.o.

Lokalizacja:lubuskie / Nowa Sól

Wykonywanie prac budowlanych przy budowie wałów przeciwpowodziowych. Doświadczenie w pracy na budowie Umiejętność czytania rysunków technicznych - mile widziana Prawo jazdy kat. B – mile widziane Sumienność, odpowiedzialność Samodzielność,...

Więcej informacji

Pracownik budowlany

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Lokalizacja:śląskie / Rybnik

Zainteresowane osoby powinny skontaktować się ze swojego doradcą klienta. Oferta pracy w ramach refundacji prac interwencyjnych. Mile widziane wykształcenie zawodowe. Pomoc przy ustawianiu szalunków oraz zbrojenie i betonowanie. Praca na terenie placów budowy w...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Lokalizacja:warmińsko-mazurskie / Lidzbark Warmiński

Roboty ogólnobudowlane i dekarskie. Wymagania inne: brak lęku wysokości