Operator maszyn zbrojarskich

W związku z intensywnym rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Niemcy

Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn zbrojarskich?

Umożliwimy Ci dalszy rozwój zawodowy

i zdobycie nowych umiejętności!

Oferujemy:
  • atrakcyjne zarobki w euro, wypłacane terminowo,
  • długoterminową umowę o pracę na pełny etat,
  • stabilne zatrudnienie (również w okresie zimowym),
  • pełną organizację wyjazdu i pobytu,
  • pracę w polskim zespole,
  • urlop wypoczynkowy płatny w euro,
  • pełne ubezpieczenie w ZUS,
  • opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz, prawnik),
  • możliwość otrzymania zaliczki.
Co będzie należało do Twoich zadań?
  • obsługa maszyn zbrojarskich.
Od nas dostaniesz bezpłatnie:
  • zakwaterowanie, w pełni wyposażone,
  • wyjazd na kontrakt,
  • dojazdy do pracy,
  • odzież roboczą i ochronną,
  • narzędzia pracy,
  • dodatkowe ubezpieczenie NNW w Allianz Niemcy.
Ponadto możesz otrzymać:
  • zwrot podatku w Niemczech,
  • świadczenia rodzinne na dzieci (Kindergeld) w Niemczech.

Jesteśmy liderem wśród pracodawców w branży budowlanej - organizacją z wieloletnimdoświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Działamy na rynku w Polsce nieprzerwanieod 1968 roku. Zatrudniamy ponad 7000 pracowników, realizując ponad 300 kontraktóww ciągu roku. Cenimy sobie profesjonalizm, pasję tworzenia oraz partnerskie relacje.

Podobne oferty

Operator spycharki

Firma:TEKNOBUD Tomasz Krulikowski

Lokalizacja:mazowieckie / Wiązowna k. Warszawy

Data publikacji:2021-10-16

Jesteśmy firmą zajmującą się remontem torowisk, wykonujemy roboty ziemne. Poszukujemy pracownika na stanowisko: operator spycharki. Siedziba firmy mieści się w Duchnowie (05-462) natomiast roboty wykonujemy na terenie całego kraju, dlatego też osoba...

Więcej informacji

Operator Koparki Kołowej / Ładowarki Teleskopowej

Firma:Primost Południe Sp. z o.o.

Lokalizacja:śląskie / Będzin

Data publikacji:2021-10-11

OPIS STANOWISKA: praca przy wykonywaniu obiektów mostowych, obsługa koparki kołowej, ładowarki-teleskopowej itp. wykonywania prac ziemnych i transportowych na terenie prowadzonych robót, bieżąca obsługa i konserwacja sprzętu. WYMAGANIA: aktualne uprawnienia...

Więcej informacji

Operator Żurawia

OPIS STANOWISKA: praca przy wykonywaniu obiektów mostowych, obsługa żurawi samojezdnych (18-75 t), bieżąca obsługa i konserwacja sprzętu. WYMAGANIA: aktualne uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych, minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku operatora...

Więcej informacji

Operator maszyn budowlanych

Firma:Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Lokalizacja:lubelskie /

Data publikacji:2021-10-04

praca na budowach realizowanych przez firmę. mile widziana praktyka w zawodzie; możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy.