Murarz

Ogłoszenie numer: 4203240, z dnia 2021-02-12

Alimat Group

Alimat Group Sp. z o.o. jest rzetelną agencją pracy, która legalnie zatrudnia swoich pracowników na terenie Polski, terminowo wypłaca wynagrodzenie oraz wspiera pracowników na każdym etapie współpracy.

Murarz

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • budowa domów mieszkalnych;
  • układanie fundamentów, ścian.

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie;
  • cierpliwość;
  • wytrwałość;
  • wytrzymałość na długotrwały wysiłek fizyczny.

Oferujemy

  • stała praca;
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 20 zł/h;
  • odzież robocza;
  • darmowy dojazd do pracy.

Wynagrodzenie

Od 6000 do 8000 PLN