Zmęczony po pracy
robotnik budowlany

Czy zastanawialiście się jak to jest wracać codziennie do domu po pracy, brać szybki prysznic, kłaść się do łóżka i zasypiać zanim wasza głowa dotknie poduszki? Jeśli nie, to na pewno nigdy nie mieliście do czynienia z budowlanką i remontami. Uwierzcie mi, że codzienna praca przy wykończeniach i remontach potrafi wymęczyć człowieka jak nic innego. Dokładnie to nie wiem czy w innych zawodach pracownicy męczą się podobnie jak ja, dużo bardziej czy dużo mniej, jednak wydaje mi się, że poziom zmęczenia osiągany po całym długim dniu pracy w przypadku zawodu robotnika budowlanego jest bardzo duży, robotnik budowlany Kielce.

Codziennie pracuję minimum osiem godzin, czasem zdarza się, że na budowie przesiaduję do późnych godzin wieczornych. Gdy nagle okazuje się, że wyrobienie się na czas z danym projektem jest zagrożone, szef zatrudniającej mnie firmy zaleca wydłużone godziny pracy, by maksymalnie zwiększyć szybkość i efektywność pracy.

Po ośmiu godzinach na budowie poziom mojego zmęczenia nie jest na tyle wielki, bym od razu padał na łóżko i nie wstawał do rana. W takie dni zazwyczaj wyleguję się wieczorami przed telewizorem, co chwila tracąc świadomość i kimając na siedząco na kanapie. Żona donosi mi tylko jakieś kanapeczki, ciasteczka i inne przekąski, a ja leżę i nic nie robię, regenerując siły na nadchodzący, ciężki dzień pracy.  Uwierzcie mi, praca budowlańca potrafi nieźle dać się w kość!

Autor Daniel

About

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *