Trochę o mnie
robotnik budowlany

Nigdy nie uważałem się za gorszego od innych tylko dlatego, że w przeciwieństwie od swoich kolegów i koleżanek nie poszedłem na studia wyższe, a podjąłem pracę w zawodzie robotnika budowlanego, którą bardzo lubię. Uważam, że zdobyć tytuł magistra jest obecnie bardzo łatwo, jednak nauka zawodu i znalezienie pracy, która nas satysfakcjonuje jest dużo trudniejszym zadaniem. Jeśli tak to przedstawimy to wyjdzie na to, że to ja jestem tym lepszym, bo wiedziałem jakie decyzje w życiu podjąć.

Robotnikiem budowlanym jestem od końca 2009 roku, czyli od ponad czterech lat. Przez te cztery lata nauczyłem się więcej niż nauczyłbym się na studiach wyższych, bo jak wiadomo uczelnie gwarantują zdobycie jedynie wiedzy teoretycznej, a nie praktycznej. Mi zależało na praktyce, na doświadczeniu, dlatego wybór stanowiska robotnika był dla mnie oczywisty, robotnik budowlany Jaworzno.

Mam nadzieję, że nigdy nie przyjdzie mi żałować drogi, jaką sobie obrałem. Liczę również na to, że nie będę do końca życia zwykłym robotnikiem, a z czasem uda mi się awansować  na jakieś ambitniejsze i lepiej płatne stanowisko w budowlance. Póki co jestem jednak zadowolony z tego, co mam, bo wiem, że lubię to, co robię i robię to bardzo dobrze. Można powiedzieć, że jestem spełnionym zawodowo młodym człowiekiem z wielkimi nadziejami na przyszłość.

Autor Daniel

About

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *