Nietypowe informacje
robotnik budowlany

Może rekrutacja na stanowisko robotnika budowlanego nie wygląda jak typowy proces rekrutacyjny, jednak na pewno można ją określić mianem rekrutacji. Tak naprawdę wszystko zależy od tego kim jest pracodawca, czy ma własną firmę remontowo-budowlaną, czy jest przedstawicielem jakiegoś większego przedsiębiorstwa działającego na terenie całego kraju czy reprezentuje kogoś zupełnie innego. Ja do tej pory pracowałem u czterech różnych pracodawców, a rozmowy rekrutacyjne za każdym razem miały taką samą formę.

Gdy zdobyłem informację o oferowanym stanowisku pracy robotnika budowlanego, robotnik budowlany Gdynia, dzwoniłem do właściciela firmy, umawiałem się na spotkanie, przedstawiałem na nim swoje CV i opowiadałem o dotychczasowym doświadczeniu zawodowym, a następnie dogadywałem się co do wynagrodzenia i warunków pracy. Na wszystkich czterech spotkaniach odpowiedź dostałem niemal od razu, bo każdy pracodawca widząc moje doświadczenie i słysząc co mam do powiedzenia, od razu zgadzał się mnie zatrudnić.

Niestety, u żadnego z pracodawców nie podobało mi się na tyle, bym mógł u niego zostać. A to pensje nie były wypłacane terminowo, a to musiałem pracować więcej niż można i nie dostawałem za to ani grosza więcej, a to pokłóciłem się z innym robotnikiem tak bardzo, że doszło do rękoczynów. Teraz znów poszukuję pracodawcy i mam nadzieję, że równie szybko uda mi się go znaleźć co ostatnimi czterema razy.

Autor Daniel

About

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *